מנופים יד 2

ברוכים הבאים ללוח המודעות מנוף יד 2 של חברת S.T Lift!

מנופי יד 2 ניידים ובאיכות גבוהה קונים ב- S.T.Lift. המנופים יד 2 של S.T.Lift הינם מנופים ניידים הרכובים על גבי משאיות ומיוצרות על ידי מיטב החברות המובילות בענף ברמה בינלאומית כמו: ‏BOCKER ‎, KLAAS, ‏‎ DREAM TNS ‎‏ ואחרות.‏  אצלנו המנופים המתאימים לצרכים שלכם במחירים תחרותיים ובאחריות מלאה. בנוסף, החברה תספק לכם את כל המכשור הנלווה והדרוש להפעלת המנופים כולל אביזרי הבטיחות הנדרשים.

לקנות מנופים יד 2 בלב שלם וראש שקט

חברת S.T.Lift, הינה החברה המובילה בישראל ומתמחה בייבוא, שיווק והתקנת מנופים על גבי כלי רכב שונים כולל נגררים ומתאימה את סוג המנופים לצרכים התואמים לדרישות שלכם ובהתאם לתקציבכם. כחברה ותיקה ומנוסה בענף, פועלת החברה תחת מערכת איכות ביצוע ושירות כמו: ISO9001, אישור שיווק, התקנה ומכירה של משרד התחבורה, וכנציגה מורשית של חברות הייצור של המנופים  כמו: ‏BOCKER ‎ גרמניה, KLAAS גרמניה, ‏‎ DREAM TNS ‎‏קוריאה ואחרות.‏

צוות עובדי החברה המקצועיים, קשובים ומכוונים לשירות הלקוחות שלהם ועל כן יתאימו עבורכם את המנוף הרמה הנייד המותאם ביותר עבורכם כולל אפשרות רכישת מנופים יד 2 שבאחריותה. בעלי עסקים הנדרשים למנופים לעיתים קרובות וידם אינה משגת מנופים חדשים, יוכלו לממש את הרכישה בתנאי תשלום נוחים באחריות מלאה של רכישת מנופים יד 2 בחברת S.T.Lift.

כחברה מוכרת ובעלת ניסיון עשיר בהתקנת מנופים על גבי רכבים/ משאיות ונגררים, מספקת שירותי תחזוקה מקצועיים ואיכותיים המשלבים פתרונות יעילים, חדשניים ומהירים ללקוחותיה גם כשאתם אתם רוכשים מנופים יד 2.‏ ל- S.T.Lift מוסך ראשי לטיפולים ולתחזוקה שוטפת, הממוקם במרכז הארץ וגם ניידת שירות תיקוני דרך המגיעים לכל נקודה בכל חלקי הארץ ונותנים שירות מקצועי אמין ומהיר לכל בעיה ותקלה. ברכישת מנופים יד 2 בחברת S.T.Lift, אתם מבטיחים לעצמכם רכישה אמינה ובטוחה, אחריות מלאה ושירות אישי.החברה פועלת תחת כל הסטנדרטים והתקנים מהמחמירים ביותר בתום ועפ"י דרישות החוק, על מנת לספק לכם את מכלול הצרכים הדרושים לכם ברכישת מנופים יד 2 ולשביעות רצונכם.

גם ברכישת מנופים יד 2 , S.T.Lift, מתחייבת לאיכות גבוהה ועמידה בסטנדרטיים גבוהים.